Карма чи просто сльозки?

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Серая Псинка

Паладин
Оценка реакций
578
А що трапилось з "імпералістом"? Я щось пропустив за 2 роки?) 6-9 племен ЛС вже нема, почались сльозки?) А в 69 ти як грав? Скільки континентів було? А як кожному ворогу по телеграму дзвонив і умоляв з тобою грати?
Такий був "сильний" гравець, а в таку ганчірку перетворився))))
 

Варяг

Копейщик
Оценка реакций
24
Це ж темка ру87 , хіба ні? До чого згадувати колишні пригоди? А ось тут і справді є певні особливості у дипстосунках племен, і, особисто мені, куди більш до вподоби гра ЛС ніж Хантерів, в складі яких я провів певний час. І проблема тут не у тому як керує Маха, а в тому як і для чого грають гравці. Мало хто бажає грати проти сильних гравців, хіба що натовпом проти одного, а ще краще - неактив чи сірість поїсти, а воювати хтось інший хай піде. І, звичайно, якщо так грає більшість, то і керівництво має створювати умови для їх комфортної гри, тобто альянси 100500 до одного, щоб, не дай Боже, ніхто не постраждав. Поки хоча б 100 людей не піде грати задля гарної гри, а не заради медальки - нічого не зміниться, і світи і надалі будуть зачиняти за попередньою згодою такі собі солянки племен...
 

Серая Псинка

Паладин
Оценка реакций
578
Це ж темка ру87 , хіба ні?
Гравці ті ж самі, яка різниця який світ.

А ось тут і справді є певні особливості у дипстосунках племен, і, особисто мені, куди більш до вподоби гра ЛС ніж Хантерів, в складі яких я провів певний час.
Яка гра? 9 племен це гра? 2-3 континента постійно у Максимки були альянси і ще криси були по всім племенам, які потім в певний момент виходили з племені або нападали в спину. Zimm ось тобі приклад позору.

І бачиш, як результат, вже 8-9 племен не набирається, бо деяким важливіша репутація, а не зі сміттям грати в одній команді.

Зараз, в ВП, достатньо мати 20 активних гравців, щоб закрити світ, все інше це відмазки.
 

Bear

Комьюнити менеджер
Член команды
Комьюнити менеджер
Оценка реакций
1.033
Прапор України встановлений як символ нашої підтримки і він і далі буде тут. Але правила є правила і за правилами спілкування повинно бути ввічливим і коректним. Якщо ви не хочете виконувати правила, то ми в цьому не винні. Це не місце для образ і "розборок", для цього є інші платформи і інтернеті.
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх