Набат чи просто стадо мишей?

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Серая Псинка

Паладин
Оценка реакций
578
Ivar the Boneless ти думаєш ти маєш достатній вплив? Чи ти думаєш якщо 3 континента в союзі то це перемога? Чи ти думаєш за свої вчинки не доведеться відповідати?
Взяти в плем'я, чекнути війська, вигнати без пояснень, відправити дворів. Серйозно? Це зараз так в ВП грають? Креста теж треба було чекнути перед тим як розібрати?
Так зіпсувати собі репутацію... Ти забуваєш що більшість гравців ідейні, а не за ачівкою прийшли і питання часу, коли вони почнуть проти тебе грати. Просто залишусь в цьому світі і буду дивитись як тебе будуть з'їдати союзники та твої ж гравці.
 
Последнее редактирование:

Серая Псинка

Паладин
Оценка реакций
578
Чому наприклад Максимка грає зі своїми ручними тваринами в одному племені, а не відпарвив їх кудить під прикриття. Щоб потім дипломатію різно змінити під кінець)
 

Серая Псинка

Паладин
Оценка реакций
578
Саме цікаве буде в цьому світі, якщо кодло з трьох контів Набату винесуть 10 гравців зі Старків)
 

Зюзя

Аккаунт заблокирован
Аккаунт заблокирован
Оценка реакций
52
kardeşim, burada birilerinin konuları okuduğunu sanıyorsan benim kafamda sorun var. Burada 2,5 kişi oturuyor ve sizin mağduriyetinizi umursamıyorlar. Bu komik görünüyor
 

Brameow

Конный лучник
Член команды
TWM 2015
Модератор
Оценка реакций
130
kardeşim, burada birilerinin konuları okuduğunu sanıyorsan benim kafamda sorun var. Burada 2,5 kişi oturuyor ve sizin mağduriyetinizi umursamıyorlar. Bu komik görünüyor

От би ще правила читали - ціни б Вам не було. Але це занадто складно(
 

Зюзя

Аккаунт заблокирован
Аккаунт заблокирован
Оценка реакций
52
От би ще правила читали - ціни б Вам не було. Але це занадто складно(
§2. Правила поведения
Мы требуем от игроков придерживаться норм корректного общения в любом месте форума: это касается профиля, подписи, аватара, постов в темах и в группах, создаваемых тем и личной переписки. Так же напоминаем вам, что язык общения на русском сервере ВП – русский.

А правила работают только для тех, кому это выгодно? Я понимаю что матушка Россия - огромная страна и у ней очень много национальностей живёт и у многих свой язык и своя грамматика. Но всё таки форум игры на русском, или нет? Я конечно уважаю меньшинства, но хочется понимать что тут пишут :)
 

Brameow

Конный лучник
Член команды
TWM 2015
Модератор
Оценка реакций
130
А правила работают только для тех, кому это выгодно? Я понимаю что матушка Россия - огромная страна и у ней очень много национальностей живёт и у многих свой язык и своя грамматика. Но всё таки форум игры на русском, или нет? Я конечно уважаю меньшинства, но хочется понимать что тут пишут :)

Не знаю, що там в Вашій матушці. Та й не дуже цікаво.


Правило 1.2
Майте на увазі, що ці правила застосовуються до всіх аспектів і функцій гри та пов'язаних сервісів.
Правило 3.4
Спілкування між гравцями та Службою підтримки має бути такою мовою: Російська або Українська.
 

Зюзя

Аккаунт заблокирован
Аккаунт заблокирован
Оценка реакций
52
Не знаю, що там в Вашій матушці. Та й не дуже цікаво.


Правило 1.2
Майте на увазі, що ці правила застосовуються до всіх аспектів і функцій гри та пов'язаних сервісів.
Правило 3.4
Спілкування між гравцями та Службою підтримки має бути такою мовою: Російська або Українська.
причём тут цекало? :D:D мне никогда не нравился он, разве что в дуэте с Лолитой были отдельные шедеврашечки)
а по правилам форума я читаю на форуме)
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх