Набат чи просто стадо мишей?

Статус
Закрыто для дальнейших ответов.

Варяг

Копейщик
Оценка реакций
24
Ivar the Boneless ти думаєш ти маєш достатній вплив? Чи ти думаєш якщо 3 континента в союзі то це перемога? Чи ти думаєш за свої вчинки не доведеться відповідати?
Взяти в плем'я, чекнути війська, вигнати без пояснень, відправити дворів. Серйозно? Це зараз так в ВП грають? Креста теж треба було чекнути перед тим як розібрати?
Так зіпсувати собі репутацію... Ти забуваєш що більшість гравців ідейні, а не за ачівкою прийшли і питання часу, коли вони почнуть проти тебе грати. Просто залишусь в цьому світі і буду дивитись як тебе будуть з'їдати союзники та твої ж гравці.
Ты же вроде пауз в игре не делал, должен бы знать ответ на свой вопрос. Да, так и играют. Выгнать без видимых причин, разорвать союз и ударить в спину, мультов выращивать на вражеских контах - вот путь к великой победе уважающего себя истинного владыки племён! Ибо людей какие умеют Играть на сервере почти не осталось. А вот в том что большинство не ради ачивки ты, как мне кажется, ошибаешься.
 

Champloo

Мечник
Оценка реакций
18
Извиняюсь, просто интересно стало, раз разрешён русский и украинский языки, то может быть стоит разрешить, к примеру, белорусский, а то как-то не культурно получается
 

Серая Псинка

Паладин
Оценка реакций
578
Ты же вроде пауз в игре не делал, должен бы знать ответ на свой вопрос. Да, так и играют. Выгнать без видимых причин, разорвать союз и ударить в спину, мультов выращивать на вражеских контах - вот путь к великой победе уважающего себя истинного владыки племён! Ибо людей какие умеют Играть на сервере почти не осталось. А вот в том что большинство не ради ачивки ты, как мне кажется, ошибаешься.
Я робив паузу десь в 2 роки. Останній раз грав з НАБАТОМ. І тут якийсь рядовий, становиться керівником (я з ним грав в 69 тільки світі і він не такий вклад зробив в перемогу як інші) а керівники становляться рядовими і засовують язик в одне місце і ігнорять повідомлення... По факту, претензій нема, я вже з часом, коли поспілкувався, все зрозумів. Нормальний приклад "братського" спілкування. Нічого нового)
 

Artur64

Дворянин
Член команды
Модератор
Оценка реакций
1.511
Уважаемые, посты нарушающие правила форума будут удаляться. Если их забыли, можете с ними ознакомиться здесь - Правила форума.
 

Broken soul

Дворянин
Член команды
Администратор игры
Супер модератор
Оценка реакций
4.149
Тема закрыта, так как исчерпала свое назначение так и не начавшись.
Переведёте подобный срачь в другую тему, выдам баны всем участвующим без исключений.
Всем доброй ночи!
 
Статус
Закрыто для дальнейших ответов.
Верх